Nasza oferta

Odwiedzając Schronisko PTTK na Hali Krupowej, możecie liczyć na:

  • Pełną obsługę grup zorganizowanych:

Chętnie przyjmujemy wycieczki, grupy wieloosobowe, obozy wędrowne, zimowiska, kolonie czy członków rajdów górskich. Nasze schronisko górskie dostosowane jest do Waszych potrzeb, dzięki czemu możemy zapewnić wyżywienie, sanitariaty i komfortowy nocleg nawet kilkudziesięcioosobowym grupom turystów!

  • Domową kuchnię:

Gospodarze Schroniska na Hali Krupowej zapewnią Wam również niezapomniane doznania kulinarne! Tradycyjna polska kuchnia podszyta akcentami Beskidu Żywieckiego to coś, na co nie możecie liczyć w innych zakątkach kraju. Pozytywne opinie odwiedzających z różnych części Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze kucharki nie mają sobie równych!

  • Komfortowe i przytulne pokoje:

Pokoje naszego schroniska górskiego dostosowane są do wymogów różnego rodzaju turystów. Niezależnie od tego, czy poszukujecie wygodnego pokoju dla pary czy jednodniowego i taniego noclegu w pokoju wieloosobowym – schronisko na Hali Krupowej sprosta Waszym oczekiwaniom! Wynajmiecie tutaj zarówno prywatne lokum dla rodziny czy pary, jak i miejsce w 16-osobowej sali. Wszystkim z Was zapewniamy komfortowe warunki noclegu oraz możliwość korzystania z jadalni i sanitariatów.

  • Obszerną jadalnię:

Szukasz górskiej atmosfery? Schronisko na Hali Krupowej to miejsce idealne dla Ciebie! Nasza stylowa jadalnia wyposażona w elementy nawiązujące do miejscowej kultury pozwoli Ci się odprężyć, a krajobraz za oknem zmotywuje Cię do przeżywania kolejnego dnia pełnego przygód podczas górskich wędrówek.

  • Dostęp do sanitariatów:

W schronisku górskim nasi goście posiadają nieograniczony dostęp do ciepłej wody. W budynku zainstalowane są kabiny natryskowe i toalety.

  • Centralne Ogrzewanie (CO):

Schronisko na Hali Krupowej zostało wyposażone w centralne ogrzewanie. Dzięki temu odwiedzający mogą liczyć na komfortowy wypoczynek w naszych progach nawet podczas najchłodniejszych dni w roku. Nowoczesny system grzewczy to połączenie wygody z niepowtarzalną, górską atmosferą Beskidu Żywieckiego.

  • Atrakcyjne ceny:

Dzięki pokojom różnej wielkości oferta naszego schroniska górskiego dostosowana jest do możliwości finansowych wszystkich amatorów pieszych wędrówek! Niezależnie od grubości Waszego portfela, wybierając odpowiedni termin oraz warunki noclegu odwiedzenie Hali Krupowej jest w Waszym zasięgu!

Poznaj nasz Cennik!

jadalnia


Zapraszamy także rajdy, obozy, wycieczki, zimowiska, "Zielone Szkoły" oraz rodziny z dziećmi.