Pogoda

Sprawdzaj pogodę na żywo dzięki funkcji Okiem Kamery!

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest pogoda w schronisku górskim na Hali Krupowej? Sprawdź ją na żywo klikając w link okiem kamery! Odświeżany na bieżąco obraz pozwoli Wam poznać aktualne warunki w naszej okolicy.

Poznaj szczegółową prognozę dostępną na portalach internetowych

Jeżeli jednak poszukujesz szczegółowych informacji na temat warunków pogodowych, wejdź na stronę Grupy Podhalańskiej GOPR. Znajdziesz tam zaktualizowane informacje odnośnie aury w okolicach Rabki Zdrój, która znajduje się ok. 30 kilometrów od Schroniska PTTK na Hali Krupowej. Ponadto od niedawna bieżące dane ze Stacji Meteo Grupy Podhalańskiej GOPR można sprawdzić na stronie www.pogodagopr.pl. Są tam też informacje ze stacji na Hali Krupowej.

Z kolei na portalu Onet.pl znajdziecie dane pogodowe z sąsiadującej z nami Zawoji, a w serwisie NewMeteo z niedalekiej Bystrej-Sidziny.

Pamiętajcie jednak, że słoneczna aura nie sprzyja wielogodzinnym, górskim wędrówkom. W wielu przypadkach o wiele bardziej korzystna może okazać się chłodniejsza pogoda, która nie spotęguje zmęczenia wywołanego długimi spacerami po okolicznych szlakach. W związku z tym Schronisko na Hali Krupowej to idealne miejsce o każdej porze roku: w upalne dni możecie oddawać się kąpielom słonecznym w okolicach ośrodka, podczas chłodniejszej aury spacerować szlakami turystycznymi, a zimą ulec białemu szaleństwu i bawić się na górskich stokach narciarskich!

wschód słońca na Hali Krupowej