Pogoda

Sprawdzaj pogodę na żywo dzięki funkcji Okiem Kamery!

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest pogoda w schronisku górskim na Hali Krupowej? Sprawdź ją na żywo klikając w link okiem kamery! Odświeżany na bieżąco obraz pozwoli Wam poznać aktualne warunki w naszej okolicy.

Poznaj szczegółową prognozę dostępną na portalach internetowych

Jeżeli jednak poszukujesz szczegółowych informacji na temat warunków pogodowych, wejdź na stronę Grupy Podhalańskiej GOPR. Znajdziesz tam zaktualizowane informacje odnośnie aury w okolicach Rabki Zdrój, która znajduje się ok. 30 kilometrów od Schroniska PTTK na Hali Krupowej.

Z kolei na portalu Onet.pl znajdziecie dane pogodowe z sąsiadującej z nami Zawoji, a w serwisie NewMeteo z niedalekiej Bystrej-Sidziny.

Pamiętajcie jednak, że słoneczna aura nie sprzyja wielogodzinnym, górskim wędrówkom. W wielu przypadkach o wiele bardziej korzystna może okazać się chłodniejsza pogoda, która nie spotęguje zmęczenia wywołanego długimi spacerami po okolicznych szlakach. W związku z tym Schronisko na Hali Krupowej to idealne miejsce o każdej porze roku: w upalne dni możecie oddawać się kąpielom słonecznym w okolicach ośrodka, podczas chłodniejszej aury spacerować szlakami turystycznymi, a zimą ulec białemu szaleństwu i bawić się na górskich stokach narciarskich!

wschód słońca na Hali Krupowej